رد کردن لینک ها

دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی عمران با همکاری انجمن مهندسی عمران تهران (نظارت و اجرا)

-۴۳%

دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی عمران با همکاری انجمن مهندسی عمران تهران (نظارت و اجرا)

وزارت راه و شهرسازی هر سال آزمون ورود به حرفه مهندسی برگزار می‌کند. ما با برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه آزمون نظام مهندسی نظارت همواره تلاش خواهیم کرد تا در مسیر رسیدن به قبولی به فراگیران کمک کنیم. با ثبت نام در دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی (نظارت) قبولی خود را برای آزمون تضمین کنید. برای دریافت کد تخفیف این دوره در کانال تلگرام مجتمع فنی اشراق عضو شوید.

شهریه

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


طول دوره

۱۱۰

شروع دوره

فروردین ۱۴۰۰

توجه! حتما برای باخبر شدن از زمان دقیق و نحوه اجرای دوره‌های آنلاین، در اینستاگرام مجتمع فنی اشراق عضو شوید : mfeznj@

 

دکتر بهبود مرتضوی

با تدریس گروه آموزشی دکتر بهبود مرتضوی وبا همکاری انجمن مهندسین عمران تهران

 

هدف از دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی (نظارت) چیست؟

ارائه مفاهیم و توضیح بندهای پرتکرار که سوالات سالهای قبلی از این قسمت‌ها طرح می‌گردد از مبانی دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی (نظارت) می‌باشد. با سخت‌تر شدن سوالات آزمون نظام مهندسی (نظارت)، و همینطور این موضوع که سازمان نظام مهندسی برای کاهش آمار قبولی مهندسین سوالات مفهومی و پیچیده طرح نموده است، لازم است که شرکت کنندگان مطالعه خود را به صورت عمیق‌تر و مفهومی‌تر انجام داده و نسبت به منابع آزمون نظام مهندسی تسلط بیشتری داشته باشند. این موضوع سبب گردیده که برخی سوالات نیاز به درک مفهوم مطالب داشته و باید جهت آموزش به مهندسین توسط اساتید تبیین گردد.

علاوه بر این باید با توجه به حجم زیاد مباحث و مطالب قسمت‌های نامرتبط برخی فصل‌ها از چرخه مطالعه حذف شده یا درجه اهمیت و تکرار مطالعه کمتر شود تا زمان کافی جهت مرور مطالب پرتکرار و پرسوال سالهای اخیر برای شرکت‌کنندگان ایجاد گردد.

شروع هر کلاس شامل تدریس یک یا دو مبحث می‌باشد، در ادامه به مرور چارت‌های توصیفی آن مبحث و ارائه فصل‌های پرسوال و مهم آن مبحث می‌پردازیم. سپس مطالب و پارگراف‌های مهم تدریس و علامت زنی می‌گردد تا حجم مطالب مورد مطالعه کمتر گردد،

از این آزمون ها بیشتر بدانید

دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر، در رشته‌ معماری می‌توانند از طریق ثبت نام و شرکت در آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی در حوزه نظارت معماری احراز صلاحیت شوند. و پس از آن در حوزه نظارت کار خویش را آغاز کرده و ضمن ارتقاء سطح دانش و تجربه با ارتقاء پایه حرفه‌ای خویش به اعتبار و درآمد بیشتری دست پیدا کنند. شهرداری‌ها و مراجع صدور پروانه ساختمان، پروانه شهرک‌سازی و شهرسازی، مراجع صدور مجوزهای مربوط به تفکیک اراضی و سایر مراجع صدور مجوزهای مربوط به کنترل، نظارت و نظایر آن برای صدور پروانه یا مجوزهای مذکور تنها نقشه‌هایی را خواهند پذیرفت که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی دارنده “پروانه اشتغال” و در صلاحیت و ظرفیت مربوط امضاء شده باشد.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آنلاین آمادگی آزمون نظام مهندسی عمران با همکاری انجمن مهندسی عمران تهران (نظارت و اجرا)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید آیتم حذف شد بازگردانی
  • هیچ دوره ای ثبت نام نکرده اید...