رد کردن لینک ها

دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس

-۱۵%

دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس

(دیدگاه ۵ کاربر)

اگر دوست دارین تحلیل تکنیکال رو در حد عالی یاد بگیرین و یک تحلیلگر حرفه ای بشید و از طریق بورس کسب درآمد کنید، حتما در دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس شرکت کنید. دوره آموزش پیشرفته بورس مباحثی مانند تاریخچه پیدایش بورس، مفهوم بورس، مزایای سرمایه گذاری در بورس، نحوه ورود به بازار بورس، روش خرید و فروش سهام در بورس، آشنایی با چارت قیمتی و نحوه شکل گیری آن، مفهوم نوسان و چرخش قیمتی و… ارائه داده می شود.

شروع دوره: بهمن ماه

طول دوره: ۴۰ ساعت

شهریه

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

آیا دوست دارید تعداد معاملات سودمند خود را بالا ببرید؟

به یاد داشته باشید اگر هر کاری را با دیدن آموزش و تسلط به علم آن انجام دهید بدون شک موفق خواهید بود. توجه کنید ورود به دنیای بورس بدون علم تحلیل، مثل پریدن از هواپیما بدون چتر نجات است! آیا شما حاضرید این کار را انجام بدهید؟ مسلما جواب خیر است. معمولا بیش از ۷۰ درصد معاملات افراد تازه وارد به بورس با ضرر همراه است و فقط در بهترین حالت از هر ۱۰ معامله ۳ معامله به سود می انجامد و تازه آن هم به خاطر ترس از دست دادن سود حاصل شده معامله را با حجم بسیار کم باز کرده و زود می‌بندند! و به همین خاطر سود کمی را از بازار کسب می کنند. معمولا معامله‌گران مبتدی سهامی را بر اساس توصیه دیگران می‌خرند. اما چون نقاط اصلی خرید و فروش را نمی‌توانند درست تشخیص دهند وقتی سهم کمی افت کرد فوری آن را می‌فروشند و با ضرر بیرون می‌آیند و تازه می‌بینند سهم شروع به رشد کرد و تنها چیزی که عایدشان می‌شود عصبانیت و حسرت و ضرر است.

ورود به بازار بورس و کسب درآمد با بورس چه مزایایی دارد؟

 • با هر میزان سرمایه ای می توانید در آن شرکت کنید
 • احتیاج به مکان کسب درآمد ندارید
 • زمان در اختیار شماست
 • حتی از منزل هم می‌توانید معاملات خود را انجام دهید
 • حتی اگر کارمند هم باشید می‌توانید در بورس فعالیت سودآور داشته باشید
 • برخورداری از حمایت قانونی
 • حفظ سرمایه در مقابل تورم
 • مشارکت در اداره شرکت
 • ایجاد پس انداز مطمعن

همچنین افتادن در صف‌های خرید و فروش و عدم علم و آگاهی به اینکه در چه نقطه‌ای باید بخریم و در چه نقطه‌ای باید بفروشیم از مشکلات اصلی معامله‌گران است. از طرفی براساس شایعات و خبرهای دیگران خرید و فروش کردن ممکن است معامله‌گران را در ضررهای هنگفتی وارد سازد. همچنین تشخیص بهترین نقطه ورود که با ریسک کم همراه باشد و تعیین حد ضرر و هدف قیمتی که باید سهام در آن فروخته شود اصلی‌ترین چالش معامله‌گران مبتدی می‌باشد؛ ندانستن این نکات ضربات سنگین و جبران ناپذیری به سرمایه و وقت و روحیه معامله‌گران وارد می‌کند. در حالی که سرمایه و وقت معامله‌گران ارزشی فراتر از این دارد.

حرفه‌ای ها در بورس

در نظر داشته باشید هر چقدر معامله‌گران حرفه‌ای در بازار بیشتر باشند باعث عمق بیشتر بازار می‌شود و سودآوری برای همه بیشتر می‌شود! سهام چیزی نیست که یکی بخرد و برای دیگری چیزی نماند و به قول معروف دست در آن زیاد شود‌! بلکه برعکش،هر چقدر فعالان بازار زیاد شوند نقدینگی بیشتری به سمت بازار روان می‌شود و در نتیجه نه تنها پولمان برایمان کار خواهد کرد و خرید و فروش‌ها بیشتر خواهد شد و همه سود خواهند کرد بلکه اقتصادی پویا نیز خواهیم داشت و این یعنی هر سهامداری نه تنها خودش رشد کرده بلکه به کشورش نیز برای رسیدن به آینده‌ای بهتر کمک می کند!

مطمئن باشید شما با هزینه ای جزئی از ضررهای بزرگ و جبران نشدنی جلوگیری خواهید کرد! ضرباتی که ممکن است زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد! شما با گذراندن دوره آموزش کسب درآمد با بورس، ماهیگیری را یاد می‌گیرید و به راحتی می‌توانید با چارت سهم مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید، نقاط سودمند ورود و خروج از سهم را شناسایی کنید و حتی هزینه دوره را هم بسادگی دربیاورید! در نظر داشته باشید شما اگر فقط بتوانید تشخیص دهید که سهم مورد تحلیل را نباید بخرید از ۵۰ درصد ضرر خود جلوگیری کرده‌اید و این یعنی ۵۰ درصد سود برای شما!

یادتان باشد شاید شما اطلاعات پراکنده‌ای در مورد تحلیل تکنیکال داشته باشید. اما این اطالاعات شما، مثل دانه‌های یک تسبیح پراکنده می‌باشد که چندان سودی به حال شما ندارد. ماموریت ما در این دوره آموزش بورس این است که این دانه‌های پراکنده را به صورت منظم و مرتب دربیاوریم تا شما بتوانید از آن اطلاعات به صورت بهینه و کاربردی و در جهت سوددهی و موفقیت در معاملات خودتان استفاده کنید.

هدف از دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس چیست؟

شما با شرکت در این دوره به صورت پیشرفته می‌توانید اصول و مباحث ورود به بورس را در کلاس حضوری و با گارانتی ۱۰۰٪ بیاموزید. توجه کتید که این دوره، دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس می‌باشد که نسبت به دوره مقدماتی تا پیشرفته بسیار ساده تر است. این دوره صرفا برای آشنایی با بورس و تحلیل پیشرفته بازار بورس برای شما ارائه می‌شود. با حضور در جلسات دوره آموزش پیشرفته بورس شما به فیلم جلسات، پشتیبانی چند بعدی و همچنین خدمات حرفه‌ای مانند بررسی معاملات شخصی و تحلیل‌های اختصاصی دسترسی خواهید داشت.
آموزش مقدماتی کسب درآمد با بورس
آموزش پیشرفته کسب درآمد با بورس

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • کسانی که می‌خواهند پولشان برایشان کار کند نه خودشان برای پول
 • کسانی که می‌خواهند سرمایه گذار باشند (یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد)
 • کسانی که تا به حال به صورت کاربردی آموزش بورس ندیدند و با بورس آشنایی کامل ندارند
 • کسانی که دوره‌های کوتاهی داشند یا آشنایی کمی دارند و می‌خواهند مهارت‌های خود را تکمیل کنند
 • کسانی که می‌خواهند با سرمایه خود کسب درآمد کنند و آن را چندین برابر افزایش دهند

به طور کلی دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش کسب درآمد با بورس نیازی به مهارت خاصی ندارد و هر کسی با هر سرمایه‌ای می‌تواند وارد بازار بورس شود. از دیگر مزیت‌های بورس این است که این کسب و کار برای هیچ شخصی دیر نیست و هنوز هم می‌توانند اقدام کنند.

سرفصل‌های کلی دوره آموزش کسب درآمد از بورس

 1. اطلاعات ضروی، مفاهیم و اصطلاحات لازم برای ورود به دنیای بورس
 2. آموزش تحلیل تکنیکال کاربردی
 3. آموزش اندیکاتورها به صورت کاربردی
 4. آموزش کندل شناسی و تحلیل به روش ژاپنی‌ها و ترکیب آن با دیگر ابزارها برای یافتن بهترین سیگنال‌ها
 5. آموزش خرید در نقاطی که دیگران فکرش را نمی‌کنند (الگوهای هارمونیک)
 6. تحلیل سه‌گانه تکنیکالی برای خرید بهتر و موفق‌تر
 7. تعیین نقاط خرید و فروش به وسیله تکنیک‌های فیبوناچی
 8. استراتژی ورود و خروج و تحلیل سهم درخواستی شما
 9. الگوهای هندسی خرید و فروش
 10. تابلوخوانی سایت TSETMC
 11. آموزش نرم افزار مفید تریدر در حد کاربردی
 12. مدیریت ریسک و…

توجه داشته باشید که این سرفصل‌ها در دو دوره جداگانه تقسیم می‌شوند: دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس و دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس

دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش بورس چه پیش‌نیازهایی لازم دارد؟

برای دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس شما باید دوره مقدماتی کسب درآمد با بورس را گذرانده باشید. تمامی مهارت‌های لازم برای ورود به بازار بورس و کسب درآمد از بورس در کلاس‌های همین دوره به شما آموزش داده می‌شود.

ویدیوی آشنایی با دوره‌های آموزش بورس

 

View this post on Instagram

 

A post shared by مجتمع فنی اشراق (@mfeznj) on

مصاحبه با ۲ دانشجوی دوره بورس و موفقیت آن‌ها

 

View this post on Instagram

 

A post shared by مجتمع فنی اشراق (@mfeznj) on

۵ دیدگاه برای دوره مقدماتی تا پیشرفته کسب درآمد با بورس

 1. maryam soleimani

  مرسی که ویدیوی دانشجویان رو گذاشتید. یعنی واقعا اگه از دوره راضی نبودیم هزینه رو برمیگردونن؟

  • مجتمع فنی اشراق

   بله

 2. ناشناس

  خیلی عالی!

 3. رسولی

  کاش دوره غیرحضوری هم داشتید

  • مجتمع فنی اشراق

   بزودی…

 4. مهدی

 5. Ali

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید آیتم حذف شد بازگردانی
 • هیچ دوره ای ثبت نام نکرده اید...